Glowyskinshop.com

Neogen Real Fresh Foam Cranberry 150ml

Lek 1,290 Lek 1,790
Real Fresh Foam Cranberry është një shkumë pastruese e butë dhe hidratuese e fytyrës përmban boronica të vërteta të fermentuara dhe ujë frutash me boronicë, të cilat përmbajnë antioksidantë të fuqishëm për të parandaluar shenjat e plakjes së parakohshme dhe nuk do ta zhveshin lëkurën tuaj nga vajrat e saj natyralë. Cranberry Real Fresh Foam Cleanser largon butësisht papastërtitë si djersa dhe funksionon si pastrues i përsosur me bazë uji në rutinën tuaj të pastrimit të dyfishtë. Ky pastrues është i përshtatur për lëkurën e ndjeshme, por funksionon mirë për çdo lloj lëkure.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi