Glowyskinshop.com

NEOGEN DERMATOLOGY CICA REPAIR SNAIL CREAM 50g

Lek 3,390
Kremi Neogen Cica Repair Snail është një hidratues i mbushur me 88% Jarge kermilli dhe Centella Asiatica për të dhënë lagështi intensive, për të rivendosur elasticitetin e lëkurës duke ndihmuar në rikuperimin e lëkurës së dëmtuar.

I formuluar për të ndihmuar në rigjenerimin e lëkurës dhe për të promovuar elasticitetin, kompleksi Cica përmban ekstrakt centella asiatica, aziatikozid, acid madekasik, acid aziatik dhe madecassoside - të gjitha këto funksionojnë së bashku për të ndihmuar në zbutjen e lëkurës së ndjeshme ose të trazuar.

Përveç kësaj, 2% niacinamide përmirëson në mënyrë efektive tonin e lëkurës duke ndriçuar lëkurën dhe duke zbehur njollat ​​e errëta. Acidi hialuronik, i cili ruan hidratimin, dhe 10 lloje të kolagjenit të manaferrës dhe bimëve që janë efektive në kujdesin e elasticitetit, takohen për të krijuar një efekt sinergjik të lëkurës së hidratuar dhe të fortë.
88% e mucinës së kërmillit e nxjerrë nga mukoza e kërmillit e ngritur në një mjedis të padëmshëm dhe të pastër. Është efektiv për rigjenerimin dhe kujdesin e elasticitetit të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi