Neogen

NEOGEN DERMALOGY REAL FRESH FOAM BLUEBERRY 160g

Lek 1,290 Lek 1,790

Pastrues i butë dhe hidratues i formuluar me përbërës natyralë dhe boronica 100% të vërteta, i jep butesi lëkurës me çdo përvojë pastrimi. Shkuma hipolergjike pastron  të gjitha papastërtitë, pa shkaktuar irritim, duke e lënë lëkurën më të butë dhe të freskët.

Frutat e vërteta, të pjekura të boronicës, të pasura me antioksidantë, vendosen në një pjesë të veçantë, më të ulët, të paketimit të pajisur me një filtër që lejon përzierjen e vazhdueshme të shkumes pastruese dhe përmbajtjes së frutave.

Pastrimi i fytyrës pa acarime, e bën shkumën Real Fresh me boronicë një "pastrues" të sigurt për lëkurën e ndjeshme dhe formula e saj ultra hidratuese e perbërë nga përbërës natyral i jep lëkurës një ndjesi "lagështie" që zgjat shumë pas pastrimit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi