Glowyskinshop.com

NEOGEN DERMALOGY REAL Bakuchiol Firming Serum 30ml

Lek 2,790 Lek 3,790
Po kërkoni një produkt efektiv kundër plakjes, por zbuloni se lëkura juaj e urren retinolin? Mos kini frikë, Serumi i Neogen's Dermalogy Real Bakuchiol Firming është këtu për të shpëtuar ditën! Bakuchiol është një ekstrakt bimor që ka te gjitha benefitet e retinolit, pa efektet e tij anesore! Formuluar me një kompleks peptidesh të avancuar dhe përbërës Lupine Peptide të Neogen keto perberes fokusohen në rritjen e elasticitetit dhe gdhendjen e lekures duke stimuluar sintezen e kolagjenit. Lëkura bëhet më e fortë me një elasticitet të përmirësuar. I formuluar me 10% të Bakuchiol, serumi ndihmon në trajtimin e shenjave te moshes, njollave kafe, renies se elasticitetit etj.
Elementet e super antioksidantëve Fruti i Ullirit, Ekstrakti i manaferrës dhe patëllxhanit ushqejnë dhe mbrojnë lëkurën e brishtë, të stresuar. Përveç kësaj, Vitamina E dhe Vitamina C lufton dëmtimin e radikaleve të lira të cilat mund të shkaktojnë plakje të parakohshme. Multivitaminat antioksiduese dhe ekstraktet e bimëve qetësuese të lëkurës nxisin vitalitetin e lëkurës dhe pakësojnë njollat ​​e errëta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi