Neogen

NEOGEN DERMALOGY PROBIOTICS RELIEF MASK

Lek 240 Lek 490

Maska pambuku rigjeneruese dhe antioksiduese qe i japin lekures shkelqim dhe vitalitet. Ndihmojnë lëkurën hiper-të ndjeshme që të rimarrë shkëlqimin, këto maska pambuku përmbajnë esence të ngarkuar me superprobiotikë për të përmirësuar rezistencën e lëkurës, për të siguruar hidratim intensiv si dhe për të zbehur shenjat.

Kompleksi Youthberry 10 i shkrirë me vitamina dhe antioksidantë që e bën lëkurën të shkelqeje ndërsa paketon lëkurën me superprobiotikë per nje  pamje rinore. Një zgjidhje për një shërim të shpejtë! Një maskë jo ngjitëse qe siguron lagështi për një barriere të fortë dhe të gatshme për hapat e tjere te rutines.

Për ta përdorur, vendoseni në fytyrë për rreth 10-20 minuta pas tonifikimit. Vazhdoni të shtypni butësisht për thithjen optimale. Çdo paketë vjen me pesë copë.

-Vitalitet + Ndriçues + Hidratues

Perberesit kyc:

-Lactobacillus Ferment Lysate(8.5%)

-(Raspberry) Fruit Extract- 

-3 lloje peptidesh- 

-Ceramide-

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi