Neogen

NEOGEN DERMALOGY H2 DERMADECA SERUM SPRAY 120ml

Lek 1,490 Lek 1,790

Formula mistit qetesues është e pasuruar me niacinamide dhe vitamina C që shkëlqen lëkurën dhe lufton shenjat e plakjes, ekstrakti Centella Asiatica qetëson inflamacionin dhe stimulon rigjenerimin e qelizave të reja dhe rritjen e elasticitetit.

Mekanizmi i mistit të imët i perbere ne Centella Asiatica dhe Allantoin jep përfitime qetësuese, hidratuese dhe riparuese të lëkurës në mënyrë të barabartë në të gjithë lëkurën.

Perdorimi: Pas larjes se lekures, pas aplikimit te makeupit ose sa here e ndjeni lekuren te dehidratuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi