Glowyskinshop.com

NEOGEN Dermalogy Day-Light Protection Airy Sunsreen 50ml

Lek 2,090 Lek 2,790

Ky krem i lehtë kundër diellit përfshin 20 lloje të ekstrakteve bimore qetëson, hidraton dhe kontrollon sebumin dhe e mban lëkurën tuaj të hidratuar dhe të përtërirë edhe nën rrezet e forta të diellit. Formula jo e yndyrshme do të japë një fund të ajrosur pa ngjitje, duke mbrojtur lëkurën tuaj të butë nga rrezet e dëmshme UV.

Ky krem mbrojtës ka teksture shume te lehte si ajri, nuk le kaste te bardhe dhe mund ta perdorni çdo ditë, formula jo-yndyrore thithet mirë në lëkurën tuaj duke e lënë atë të freskët dhe të butë.

Me 20 lloje të ekstrakteve bimore *, kremi siguron hidratim dhe ndihmon në kontrollin e sebumit ndërsa mbron nga rrezet e dëmshme UVA / UVB gjatë aktiviteteve tuaja të përditshme në natyrë!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi