Glowyskinshop.com

NEOGEN DERMALOGY CICA REPAIR SNAIL ESSENCE 100ML

Lek 1,990 Lek 2,990
Efektet e shkëlqyera rikuperuese dhe qetësuese nga kjo esence rikthen lëkurën e fortë me pamje të shëndetshme. Përdorimi i mukusit të kërmillit të nxjerrë në mënyrë natyrale, jo në mënyrë abuzive apo të ashpër, në një mjedis ku kërmijtë mund të jetojnë pa stres nga mjedisi i jashtëm. Kjo esencë e kërmillit përmban 96% të koncentratit të mucinës së kërmillit të ekstraktuar në mënyrë natyrale, duke shtuar lagështi intensive në lëkurë për të shëruar dhe lehtësuar dëmtimet. I mbushur me AC-CICA PURE COMPLEX, ekstrakt frutash boronicë, acid hialuronik, ofron efekte të shkëlqyera rikuperimi dhe qetësuese. Ndihmon në rikthimin e elasticitetit të lëkurës për një pamje rinore. Përmban ekstrakt centella asiatica, aziatikozid, acid madekasik, acid aziatik, madecassoside për të siguruar kujdes për lëkurën e prirur ndaj akneve ndaj shenjave të akneve.  Mënyra e përdorimit: Aplikoni 1-2 pompa në mëngjes dhe në mbrëmje, përhapeni butësisht në fytyrë. 2. Prekni me majat e gishtave përgjatë strukturës së lëkurës për të përmirësuar përthithjen.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi