Neogen

NEOGEN DERMALOGY BIO PEEL GAUZE PEELING WINE 200ML (30 PADS)

Lek 2,790

Garzat e pambukut hipoalergjik të patentuar largojne butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, sebumin e tepërt dhe papastërtitë për të barazuar tonin e lekures dhe per ta ndricuar ate. I lagur në një serum vere që përmban antioksidantë të fuqishëm si Resveratrol; këto pads të përshtatshme do t’ju ​​lënë lëkurën më te butë, e ndritshme,  dhe me e shëndetshme.

NEOGEN Bio-Peel Gauze Peeling Wine tamponet e bute eksfoliant heqin qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë nga fytyra, gjë që pastron në mënyrë efektive lëkurën, përmirëson elasticitetin e saj, teksturen e përgjithshme , pastron poret e zgjeruara, kontrollon sekretimin e sebumit dhe përmirëson pamjen e përgjithshme të lëkurës.

Vera e kuqe e fermentuar, si përbërësi kryesor përmban mbi treqind lëndë ushqyese që parandalojnë oksidimin e radikalëve të lirë dhe plakjen e ngadaltë të lëkurës, ndërsa resveratroli i verës së kuqe si një antioksidant i fuqishëm stimulon rritjen e qelizave të shëndetshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi