Glowyskinshop.com

Nature republic Good Skin AHA ampoule 30ml

Lek 2,290
Ampula Good Skin Peeling heq butësisht dhe në mënyrë efektive qelizat e vdekura të lëkurës, duke e bërë strukturën e saj krejtësisht të lëmuar, të butë dhe të barabartë.

Ampula shumë e koncentruar AHA përmban një kombinim përbërësish për teksturë perfekte të lëkurës, përkatësisht acid citrik, ekstrakte të acidit citrik, ekstrakte të shelgut të bardhë dhe të zi që largojnë qelizat e vdekura, pastrojnë poret, zbutin dhe lëmojnë lëkurën.

 


I përshtatshëm për llojet e lëkurës normale deri të yndyrshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi