Glowyskinshop.com

Nature Republic Vitapair C Vitamin Peeling Gel 120ml

Lek 2,490

Ju prezantojmë xhelin eksfolues revolucionar për lëkurën Vitapair C, një ndryshim i lojës në botën e eksfolimit. Kujdesi për lëkurën duhet të jetë i butë, por efektiv, dhe kjo është pikërisht ajo që ofron ky xhel piling. Thuaj lamtumirë eksfolimit të ashpër dhe përshëndetje lëkurës së lëmuar të mëndafshtë me një shkëlqim rrezatues.

Xheli ynë piling fuqizohet nga celuloza me origjinë bimore, e cila vepron si magji për të hequr butësisht qelizat e vdekura të lëkurës, duke zbuluar një çehre të rinovuar dhe të rafinuar. Ndryshe nga eksfoliatorët tradicionalë, kjo formulë unike respekton barrierën natyrale të lëkurës suaj, duke siguruar një përvojë të sigurt dhe pa acarim.

Vitapair C përbehet nga limoni jeshil i freskët Jeju, i marrë me kujdes dhe i bërë pa asnjë konservues. Ky frut i gjallë agrume është i mbushur me antioksidantë natyralë dhe vitaminë C, të cilat punojnë së bashku për të ndriçuar dhe rigjallëruar lëkurën tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi