Glowyskinshop.com

Nature Republic Vitapair C Vitamin C 25 Ampoule 15ml

Lek 2,590

Prezantimi i ampulës sonë revolucionare për ndriçimin e lëkurës, një ndryshim i lojës në botën e kujdesit të lëkurës. E mbushur me fuqinë e 23% të Vitaminës C të pastër dhe 2% Etil Askorbil Eter, kjo formulë e fuqishme është krijuar për të transformuar lëkurën tuaj dhe për të nxjerrë në pah shkëlqimin e saj natyral si kurrë më parë.

Ampula jonë është krijuar me kujdes për të trajtuar shenjat e zakonshme të plakjes, veçanërisht rrudhat dhe linjat e holla. Me përdorim të vazhdueshëm, do të vini re një reduktim të jashtëzakonshëm në pamjen e tyre, duke i lejuar lëkurës tuaj të rifitojë vitalitetin e saj rinor. Thuaj lamtumirë lëkurës së zbehtë dhe pa shkëlqim dhe përshëndetje një teksture të rinovuar dhe të gjallë.

Panthenoli vepron si një magnet hidratues, duke tërhequr dhe mbajtur hidratimin brenda lëkurës tuaj, duke rezultuar në një strukturë të shëndoshë dhe  elastike.

Përqendrimi i lartë i vitaminës C në ampulën tonë vepron si një antioksidant i fuqishëm, duke mbrojtur lëkurën tuaj nga agresorët mjedisorë si ndotja dhe rrezet UV. Ndihmon gjithashtu në stimulimin e prodhimit të kolagjenit, duke nxitur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin, të cilat janë thelbësore për ruajtjen e një pamjeje rinore.

Ampula jonë për ndriçimin e lëkurës është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe është e lehtë për t'u përfshirë në rutinën tuaj ekzistuese të kujdesit të lëkurës. Thjesht aplikoni disa pika në lëkurë të pastër, duke e rrahur butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi