Glowyskinshop.com

Nature Republic Vitapair C Dark Spot Serum With Dark Spot Cream

Lek 3,290

VitaPair C Dark Spot Serum : serum i formuluar me Jeju Lemon, ekstrakt limoni dhe Niacinamide e lënë lëkurën të hidratuar dhe ndriçuese.

VitaPair Dark Spot Cream : kremi i formuluar me Niacinamide e cila ndihmon në ngadalësimin e formimit të melaninës dhe ndriçimin e lëkurës së pigmentuar. Ingredientë si Vitamina C, Jeju Lemon extract dhe CICA  e mbajnë lëkurën e hidratuar dhe te ndricuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi