Glowyskinshop.com

Nature Republic Vitapair C Dark Spot Serum 45ml

Lek 2,590

Një serum i mbushur me vitaminë C që jep një nxitje të menjëhershme hidratimi dhe shkëlqimi. Bërë me ekstrakt limoni Jeju jeshil, centella asiatica dhe vitaminë C rigjeneron thellesisht lekuren nga shenjat dhe pigmentimi. I pasuruar me 79.9% ekstrakt limoni Jeju dhe vitaminë C për të ndriçuar lëkurën tuaj për një çehre të pastër dhe të shëndetshme. Acidi Tranexamik dhe Niacinamidi ndihmojnë në përmirësimin e hiperpigmentimit dhe krijojnë lëkurë më të ndritshme. Përmban ekstrakt Cica për të qetesuar skuqjen dhe per te rigjeneruar lekuren. 

Serumi me një efekt ndriçues do të ndihmojë në njëtrajtimin dhe përmirësimin e tonit, si dhe mikroreliefin e lëkurës. Produkti është i ngopur me një ekstrakt limoni jeshil të rritur në ishullin ekologjikisht të pastër Jeju, së bashku me vitaminën C (acid askorbik) dhe ekstrakte bimore (si Centella Asiatica, fara Moringa, etj.), ka një efekt ndriçues (bllokues prodhimi i melaninës), hidraton dhe ushqen lëkurën, ka një efekt qetësues dhe rigjenerues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi