Glowyskinshop.com

Nature Republic True Herb Rosemary Mint Shampoo 270ml

Lek 1,590
Përjetoni pastrimin afatgjatë të kokës me shampon Nature Republic True Herb Rosemary Mint. Ky shampo funksionale është e testuar dermatologjikisht dhe është formuluar posaçërisht për simptomat e rënies së flokëve. Aroma natyrale bimore ofron një efekt qetësues ndërsa shampoja pastron thellësisht skalpin e kokës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi