Glowyskinshop.com

Nature Republic True Herb Lavender Patchouli Shampoo 270ml

Lek 1,590
Shampo True Herb Lavender Patchouli eshte një shampo e butë për flokët me ekstrakte Hibiscus dhe vaj esencial të pastër të livandës dhe paçulit. Lavanda qetëson dhe riparon lëkurën e kokës ndersa patchouli ka veti antibakteriale. Kjo përzierje bimore, në mënyrë natyrale ushqen dhe mbron flokët gjatë pastrimit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi