Glowyskinshop.com

Nature Republic Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Gel 300ml

Lek 1,390
Ky xhel qetësues Aloe Vera nga Nature Republic mund të përdoret në shumë mënyra të ndryshme, duke e bërë atë një nga produktet më të gjithanshme për kujdesin e lëkurës.Mund të aplikohet në pjesët e trupit që kërkojnë një rritje të hidratimit.
Mund të përdoret në flokë dhe madje edhe në thonjtë për të qetësuar irritimet/djegjet
Qetësoni dhe freskoni djegiet nga dielli duke e përhapur butësisht në zonat e prekura
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. I përbërë nga 92% xhel Aloe Vera, Nature Republic Xhel qetësues Aloe Vera është i pasuruar me vitamina dhe mund të përdoret për pothuajse çdo gjë, nga qetësimi i djegieve nga dielli deri te hidratimi i lëkurës dhe flokëve në formën e një maske, deri te një hidratues i përditshëm për lëkurë elastike. . Aloe vera e përdorur për të bërë këtë produkt vjen nga fermerët organikë të certifikuar në Kaliforni (CCOF) dhe është e sjellshme edhe me lëkurat më të ndjeshme, duke e bërë këtë të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Nuk është çudi që ky është një nga produktet më të shitura përreth dhe ka shitur mbi 1.5 milion njësi!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi