Glowyskinshop.com

Nature Republic Real Nature Mask Sheet #Acai Berry 23ml

Lek 290

Një maskë freskuese e bërë me ekstrakt të manaferrës acai që rrit lagështinë dhe hidratimin për lëkurë të shëndetshme. Manaferra Acai ka veti shume te mira antioksiduese, rigjeneruese dhe rrit elasticitetin e lekures. Mbajeni per 20 min ne lekure dhe pastaj vendosni hapat e tjere ne rutinen tuaj!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi