Glowyskinshop.com

Nature republic Provence Blemish Concealer

Lek 990
Nje korrektor i lengshem që ngjitet butësisht, mbulon pastër njollat ​​dhe tonet e kuqërremta të lëkurës.

Është i hollë por siguron një përshtatje të persosur me lekuren, mbulon atë në mënyrë natyrale dhe saktësisht si të ishte lëkurë e brendshme.

Përmban ekstrakte nga gjethet e angjinares, lulelakrës, kalaminës së gjelbër dhe luleradhiqes së bardhë për të mbuluar dhe ushqyer butësisht njollat ​​dhe lëkurën e ndjeshme rreth syve. Furça delikate me majë mbulojnë me delikatesë papërsosmëritë e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi