Glowyskinshop.com

Nature Republic Honey Melting Lip #03 Berry

Lek 1,290
Ky tint do t'i mbështjellë buzët tuaja me një teksture luksoze prej mjalti, duke siguruar hidratim të plotë dhe një përfundim jashtëzakonisht të butë. Struktura e tij  rrëshqet pa probleme mbi buzë, si një shurup i pasur mjalti që mbulon sipërfaqen dhe i jep shume shkelqim dhe volum buzaeve. Shkëlqimi i lartë krijon një përfundim të pagabueshëm që do t'ju lërë të ndiheni sikur keni hyrë menjëherë në qendër të vëmendjes. Produkti ynë i domosdoshëm tashmë është bërë viral në Kore dhe është shitur menjëherë pas lançimit - merre tani para se të jetë tepër vonë!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi