Glowyskinshop.com

Nature Republic Good Skin Vitamin E Ampoule 30ml

Lek 2,290
Good Skin Vitamin E eshte nje ampule shume e koncentruar nga Nature Republic, qe siguron hidratim maksimal dhe mbrojtje ndaj radikaleve te lira. Kjo ampulë jep një përzierje ushqyese vajrash që rritin shkëlqimin dhe elasticitetin e lekures.
Vitamina B5 dhe vaji i farave të lulediellit qe ka ne perberje punojnë së bashku për të dhënë lagështi afatgjatë dhe për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës nga agresorët mjedisorë. Kjo ampulë ultra-hidratuese ofron mbrojtje dhe hidratim për llojet normale dhe të thata të lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi