Glowyskinshop.com

Nature republic Good skin Niacinamide ampoule 30ml

Lek 2,290

Linja Good Skin nga Nature Republic ofron një shumëllojshmëri ampulash buxhetore që plotësojnë nevojat tuaja specifike të lëkurës. Përmban përbërësin yll Niacinamide, i njohur ndryshe si Vitamina B3, lëkura është më e ndritshme, më e lëmuar dhe më e rafinuar.

Niacinamide: Ky përbërës shumëfunksional ka shumë përfitime të vërtetuara për lëkurën duke përfshirë anti-plakjen, kundër rrudhave, zbehjen e njollave kafe dhe pigmentimin, rritjen e sintezës së ceramideve për një pengesë më të fortë të lëkurës dhe hidratim më të mirë të lëkurës. Mund të ndihmojë gjithashtu në minimizimin e kushteve të lëkurës si puçrrat dhe rosacea.

E mbushur me ekstrakt Gingko për energji dhe vitalitet për të qetësuar dhe ushqyer, Nature Republic shfrytëzon fuqinë e ekstraktit të fikut dhe portokallit për të rritur nivelet e antioksidantëve në mënyrë që lëkura të bëhet e lëmuar e mëndafshtë në sipërfaqe dhe megjithatë e fortë dhe e gjallë në prekje.

I pasuruar me ekstraktin e manit të bardhë dhe shegë për mbështetjen e sintezës së kolagjenit dhe zbehjen e shenjave të errëta, ky serum eshte i gjithanshëm ndihmon në trajtimin lëkurës së brishtë dhe të lodhur, duke zvogëluar shenjat e para të plakjes të shkaktuara nga stresi, ndotja dhe mungesa e gjumit. Lëkura duket dhe ndihet rrezatuese, e restauruar dhe e rifreskuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi