Glowyskinshop.com

Nature republic Good Skin Ceramide Mask Sheet 24g

Lek 290
Maskë pambuku me qeramide e perbërë gjithashtu dhe me kompleks lulesh barishtore qe ofron fuqi të shkëlqyer hidratuese. Ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të yndyrës dhe lagështisë në lëkurë për kujdesin e lëkurës së ndjeshme. 
Linja Good Skin ofron zgjidhje të ndryshme për çdo shqetësim të lëkurës dhe kujdeset qe lekura te ndihet me e  butë dhe e shëndetshme. Ceramidi i njohur si lipide përbërës ndihmon për të rimbushur lëkurën me hidratim të qëndrueshëm duke ndihmuar në formimin e barrierës së lëkurës dhe ruajtjen e lagështirës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi