Glowyskinshop.com

Nature republic Good Skin Ceramide ampoule 30ml

Lek 2,290

Kjo ampulë intensive shton hidratimin ne lekure duke të promovuar një fund të mëndafshtë dhe elastik. Ampula Good Skin CERAMIDE Moisture Maintenance bllokon lagështinë dhe e parandalon atë nga avullimi, duke siguruar lagështi të thellë afatgjatë të lëkurës.

Formuluar me përbërës për të ruajtur lagështinë ceramide dhe një kompleks bimësh te lulëzuar (elbi, krizantemë, kamomil, zymbyl) parandalon humbjen e lagështisë, riparon dhe përmirëson barrierën e lëkurës, qetëson lëkurën e ndjeshme dhe ruan ekuilibrin e lagështisë dhe yndyrës së lëkurës. Tekstura e pasur kremoze e ampulës  përthithet plotësisht pa ngjitje.

Ampula CERAMIDE për ruajtjen e lagështisë së lëkurës është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, si dhe për lëkurën e ndjeshme, dhe rekomandohet veçanërisht për lëkurën e thatë dhe jashtëzakonisht të thatë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi