Glowyskinshop.com

Nature republic Good Skin Ampoule Panthenol 30ml

Lek 2,290
Kjo ampulë super e koncentruar e mbushur me Panthenol mbështet barrierën e lëkurës, duke e forcuar atë dhe duke rivendosur dëmtimet për të minimizuar shenjat e plakjes, duke lejuar që çehre të zgjohet me një pamje më rrezatuese dhe rinore.
Me një përzierje të fuqishme ekstraktesh botanike dhe lulesh si sheqeri, frutat e Bergamotit, farat e lulediellit dhe niacinamidi përforcues ndriçues, i njohur gjithashtu si Vitamina B3, ky trajtim për kujdesin e lëkurës me përthithje të shpejtë dhe me performancë të lartë jep hidratim ndërsa ri-balancon ujin në nivelet e sebumit.
Panthenoli rrit funksionin e barrierës së lëkurës për të përmirësuar aftësitë e lëkurës për të mbajtur ujin. Me përdorim të rregullt, toni i lëkurës është më i njëtrajtshëm dhe i shëndoshë me një shkëlqim të rinovuar të shëndetit dhe vitalitetit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi