Glowyskinshop.com

Nature Republic Glitter Holic Eye Palette

Lek 2,490
Paleta vezulluese qe i mungon koleksionit tuaj! I mbushur me grimca vezulluese shumëdimensionale që vjen në madhësi të ndryshme, jep shkëlqim tredimensional të qëndrueshëm. Te dizenjuar veçanërisht për të zgjatur në kohë, tonet janë gjithashtu rezistente ndaj djersës dhe ujit me një formulë shumë ngjitëse për të siguruar kohëzgjatje gjatë gjithë ditës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi