Glowyskinshop.com

Nature Republic Glaze Shine Lip Oil #03 Soft Berry

Lek 1,190
Glaze shine lip oil eshte nje produkt fantastik qe rrit konturin natyral të buzëve me një nuancë tredimensionale dhe një shkëlqim të intensifikuar. Tekstura ultra-viskoze siguron një aplikim të lëmuar dhe shkëlqim afatgjatë gjatë gjithë ditës. Kjo formulë ofron një trajtim ushqyes për të promovuar kujdesin e shëndetshëm të buzëve. Për më tepër, tekstura e saj e lehtë por me shkëlqim lejon një aplikim të rehatshëm që i mban buzët të buta dhe te plota gjate gjithe dites. Aplikuesi eshte projektuar posaçërisht për të konturuar dhe mbushur buzët, duke u dhënë atyre një pamje të shëndoshë dhe sensuale.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi