Glowyskinshop.com

Nature Republic Ginseng Royal Silk Watery Cream 60g

Lek 8,490

Kremi Ujor Nature Republic Ginseng Royal Silk është një hidratues me cilësi të lartë që përmban ekstrakt të xhensenit të kuq korean që i jep vitalitet lëkurës, ari të pastër dhe aminoacide mëndafshi për ta bërë lëkurën elastike dhe të shëndetshme. 

- Royal Xhensen ka minerale antioksidante dhe aminoacide për të rikthyer elasticitetin e lëkurës.
- Mëndafshi Golden Cocoon i marrë nga krimbi i artë i mëndafshit, i ngjashëm me një përzierje lëkure, aktivizon rigjenerimin e qelizave të lëkurës.
- Pelta mbretërore Mountain Jiri, e përftuar nga një përzierje mjalti, kontrollon ekuilibrin e pH-së, e mban lëkurën elastike dhe siguron një efekt të rëndësishëm ndriçues për një çehre të shurdhër.

Një formulë ujore që siguron lagështi dhe ushqim, është një krem që përthithet butësisht pa ngjitje dhe e bën lëkurën më të lëmuar dhe më të dendur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi