Glowyskinshop.com

Nature republic Ginseng Ampoule Two Way Cake SPF27 PA++ 10.5gr

Lek 2,990
Një fondatine pluhur e cilësisë së lartë me një përfundim velvet qe duket si nje filter ne jeten reale.
Produkti siguron një strukturë shume te njetrajtshme të lëkurës, pa njolla me një teksturë kremoze që përmban perberes fantastike ushqyes dhe antirrudhe. 
Përmban ekstrakt të kuq xhensen, 99% ar të pastër dhe pelte mbretërore për ta bërë lëkurën elastike dhe të shëndetshme. Pudra mbulon në mënyrë të përkryer cdo imperfeksion nepermjet grimcave te imta ne perberje.Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi