Glowyskinshop.com

Nature Republic Ginseng Ampoule BB Cream SPF30 PA++ 50ml

Lek 2,990
Ju prezantojmë kremin tonë premium BB, të pasuruar me përbërës luksoz dhe ushqyes si ekstrakt i xhensenit të kuq, 99% ar dhe pelte mbretërore e pastër. Mbulesa unike si vello ndihmon në fshehjen e njollave dhe siguron një shkëlqim rrezatues. Do t'ju pëlqejë pafund mënyra se si ky BB cream mbulon natyrshëm njollat dhe papërsosmëritë pa u ndjerë i rënduar apo i yndyrshem. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për mbulim të përditshëm apo diçka të veçantë për një natë jashtë, kjo formulë është zgjidhja perfekte për te dyja rastet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi