Glowyskinshop.com

Nature republic DAILY BASIC PALETTE 05 PEACH PINK

Lek 1,290
Paleta bazë me 4 nuanca pjeshke që përmban vetëm ngjyrat që ju nevojiten!

- Teksturë e butë e mëndafshtë dhe turbulluese.
- Madhësi kompakte që mund ta vendosni në njërën dorë.
- Një set ngjyrash që duhet të keni patjeter ne koleksionin tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi