Glowyskinshop.com

Nature Republic Daily basic palette 04 Coral

Lek 1,290
Një mini palete në madhësinë e pëllëmbës që përmban katër nuanca bazë për grimin tuaj të përditshëm. Formula kremoze perhapet lehtesisht ne lekure dhe qendron per nje kohe te gjate!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi