Glowyskinshop.com

Nature republic COLOR BLOSSOM NEW MOOD EYE PALETTE 02 MILD CREAM

Lek 2,490
Paleta per syte me 10 ngjyra neutrale per perdorim te perditshem. Ngjyrat harmonike  ju lejojne te krijoni look-e fantastike. Perhapen në mënyrë të barabartë pa u  grumbulluar për shkak të strukturës lëmuar dhe të butë. E shkëlqyeshme për nëntonat e lëkurës së ftohtë dhe të ngrohtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi