Glowyskinshop.com

Nature republic By Flower Shine Tint Balm 04 Mute Rose 3.3g

Lek 1,390
Një balm buzësh me nuancë të gjallë që shkrihet në buzë dhe ruan vitalitetin për një kohë të gjatë.

Përmban gjalpë shea, panthenol, vaj jojoba, ekstrakt lulesh kamelie, vaj kamelie dhe ekstrakt trëndafili damasku për të hidratuar dhe ushqyer buzët dhe per ti dhene ngjyre qe zgjat gjate gjithe dites.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi