Glowyskinshop.com

Nature republic By Flower Shine Tint Balm 01 Pure Pink

Lek 1,390
Një balm buzësh me nuancë të gjallë që shkrihet në buzë dhe ruan vitalitetin për një kohë të gjatë.

Përmban gjalpë shea, panthenol, vaj jojoba, ekstrakt lulesh kamelie, vaj kamelie dhe ekstrakt trëndafili damasku për të hidratuar dhe ushqyer buzët.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi