Glowyskinshop.com

Nature Republic By Flower Glass Dew Tint 06 Peach Ending 3.8g

Lek 1,590
Një tint buzesh me shkëlqim jo ngjitës, shume hidratuese dhe me kohezgjatje te larte. Nuanca unike e shkëlqyeshme siguron një ngjyrë frutash që duket si shurup dhe i ben buzet te duken te plota.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi