Glowyskinshop.com

Nature republic By Flower Auto Lipliner 02 Rose 0.2g

Lek 590
By Flower Auto Lipliner 02 Rose është një laps buzësh shume kremoz për të theksuar konturin e buzëve. Tekstura kremoze dhe hidratuese përzihet lehtësisht me lëkurën duke shmangur linjat e ashpra. Formula zgjat per nje kohe te gjate dhe nuk njolloset. Vjen me një furçë buzësh në fund.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi