Glowyskinshop.com

Nature Republic By Flower Auto Lipliner 01 Wine 0.2g

Lek 590
By Flower Auto Lip Liner 01 Wine është një laps buzësh shume kremoz për të theksuar konturin e buzëve. Tekstura kremoze dhe hidratuese përzihet lehtësisht me lëkurën duke shmangur linjat e ashpra. Formula zgjat per nje kohe te gjate dhe nuk njolloset. Vjen me një furçë buzësh në fund.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi