Glowyskinshop.com

Nature Republic Botenical Smudge Proof Eyeliner 02 Deep Brown 0.5g

Lek 1,390
Një koncept i ri i eyeliner-it ushqyes i mbushur me përbërës të shëndetshëm për lekuren perreth syve.
Me furçën e saj të butë dhe delikate, e cila nuk çahet as me përdorim të gjatë, mund të krijoni eyeliner precise ne pak sekonda.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi