Glowyskinshop.com

Nature Republic Black Bean Anti Hair Loss Treatment 200ml

Lek 2,190
Përbërësi kryesor i Trajtimit Nature Republic Black Bean kundër rënies së flokëve janë fasulet e zeza që janë një burim i shkëlqyer proteinash me bazë bimore, e cila është thelbësore për rritjen e flokëve. Fasulet e zeza janë burim i mirë i zinkut, i cili ndihmon ciklin e rritjes dhe riparimit të flokëve. Gjithashtu fasulet ofrojnë shumë lëndë të tjera ushqyese të shëndetshme për flokët, duke përfshirë hekurin, biotinën dhe folatin. Kjo formulë e cilësisë së lartë dhe e fuqishme e Trajtimit kundër Rënies së Flokëve përmban përbërës të fuqishëm stimulues të flokëve siç është Ekstrakti i Fasules së Zezë për të formuar një ringritje natyrale të flokëve dhe ushqim të flokëve, duke i bërë ato të buta dhe me shkëlqim. Ekstrakti i fasules së zezë të Jeju Island ndihmon në lehtësimin e rënies së flokëve, ushqen flokët dhe promovon shkëlqimin dhe shkëlqimin natyral.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi