Glowyskinshop.com

Nature Republic Black Bean Anti Hair Loss Root Tonic 120ml

Lek 1,990

Një tonik për skalpin që ndihmon në reduktimin e rënies së flokëve duke ruajtur rrënjët dhe flokët e shëndetshëm.
Përmban 2.2 ppm ekstrakt të fasules së zezë dhe kompleksin e zi për të siguruar lëndë ushqyese të pasura për skalpin dhe flokët.

Luftoni rënien e flokëve, rinovoni skalpin e kokës dhe nxisni flokët më të shëndetshëm me këtë tonik të kokës të mbushur me ekstrakt të fasules së zezë 2,2 ppm. Për ta përdorur, tundeni mirë përpara se të aplikoni disa pompa në lëkurën e kokës ose në zonat ku flokët janë të rrallë dhe masazhoni butësisht në rrënjë për përthithje optimale.

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi