Glowyskinshop.com

Nature Republic Argan Essential Deep Care Shampoo 300ml

Lek 1,790
Ata që kërkojnë të ushqejnë majat e tyre të ndara dhe flokët e brishtë nuk duhet të shikojnë më larg se kaq. Shampoja Argan Essential Deep Care përmban vaj organik shumë të koncentruar të arganit për flokë jashtëzakonisht të dëmtuar. Ndihmon për të riparuar majat e ndara dhe flokët e brishtë. Shampoja pastron butesisht papastërtitë dhe vajin  pa i tharë flokët dhe skalpin. Në fakt, ekstraktet e vajit të arganit ushqejnë dhe forcojnë flokët, duke i mbajtur ato të lëmuara dhe të hidratuar gjatë gjithë ditës. Plus, ne e duam aromën e lezetshme që ky produkt lë pas gjithashtu!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi