Glowyskinshop.com

Nature republic Argan Essential Deep Care Hair Pack 200ml

Lek 1,190

Trajtues intensive flokësh për flokë të dëmtuar dhe pa shkëlqim. I formuluar me vajin riparues të Arganit, në temperature të ulët dhe nivel molekular të ulët, ofron hidratimin nga ky vaj i mrekullueshëm në një eksperincë të re të përmirësuar.

Aplikojeni për 5-10 minuta dhe shpëlajeni.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi