Glowyskinshop.com

Nature Republic Argan Essential Deep Care Hair Essence 80ml

Lek 1,190 Lek 1,790
Trajtim me vaj argani shume i koncentruar, ideal per te gjitha llojet e flokeve vecanerisht  per floket te cilet kane nje shkalle te larte demtimi. Ky trajtim i jep flokut te demtuar lageshti dhe ushqim duke i bere ato te bute dhe te menaxhueshem si mendafsh.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi