Glowyskinshop.com

Nature Republic Argan Essential Deep Care Conditioner 300ml

Lek 1,790
Ky trajtim i thellë me siguri do të jetë i përditshëm për flokët tuaj, duke rikthyer çdo dëmtim që ju vjen  nga kimikatet, nxehtësia apo dielli. Riparon dhe majat e dyfishta. Vaji i arganit ushqen çdo fije floku, duke i lënë flokët të butë dhe pa ngatërrim. Vaji i trëndafilit shkrihet butësisht, ndërsa kamomili parandalon zbokthin. Flokët tuaj do të ndihen të rinovuar pas cdo perdorimi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi