Glowyskinshop.com

Nature Republic Argan Essential Curling Essence 100ml

Lek 1,990
Esencë posacerisht per kaçurrelat, e pasuruar me vaj argani dhe përmbajtje proteinash që furnizon me mjaft lëndë ushqyese flokët.
Kjo esencë hidraton dhe ushqen flokët e dëmtuar, të ashpër dhe të thatë duke i dhënë flokëve kaçurrela elasticitet dhe volum duke i lënë ato të buta në prekje.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi