Glowyskinshop.com

Nard Travel Kit 5pc

Lek 2,490

Nje mini kit i kompletuar per fytyren, floket dhe trupin qe ju ofron kujdes te plote per cdo tip lekure dhe floku. Seti permban shampo, trajtim per floket, lares dhe locion trupi dhe nje shkume laresi per lekuren e fytyres.

Mini Kiti perfshin:

-Shampo per floket 100ml- siguron pastrim të butë dhe të plotë të papastërtive dhe ndihmon në ruajtjen e një skalpi të shëndetshëm.
Përmban vaj kokosi me origjinë natyrale dhe ekstrakt të pemës Babassu që heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës në lëkurën e kokës dhe jep lagështi intensive në flokë dhe në lëkurën e kokës.

-Trajtim floku: Një kondicioner ushqyes për flokët i jep flokëve hidratim të pasur dhe lëndë ushqyese për skalp të shëndetshëm dhe për t'i shtuar shkëlqim flokëve.

-Lares trupi: Një lares me veti ushqyese te lekures se trupit me një formulë hipoallergjike, ofron pastrim të plotë dhe të butë të papastërtive të trupit duke e mbajtur lekuren të hidratuar pas dushit. Formuluar me vaj kokosi me prejardhje natyrale që largon tërësisht papastërtitë e trupit duke i dhënë lëkurës lagështi të pasur.

-Locion Trupi: Një locion ushqyes trupi siguron hidratim intensiv të lëkurës dhe e mban lëkurën të lëmuar me vitalitet. Përmban gjalpë Shea të pasuruar me vitamina A, C, E dhe vaj bimor qe ndihmon në rritjen e elasticitetit të lëkurës.

-Shkumë e butë për pastrimin e fytyres: Një shkumë qetësuese pastruese qe siguron pastrim të plotë të papastërtive.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi