Glowyskinshop.com

Nard STYLING VOLUME SPRAY 200ml

Lek 1,490

Një spray flokësh i cili i dhuron flokut volum dhe jetëgjatësi te stilimit pa e bërë atë të ngjitsë. Panthenoli i jep hidratim flokut. Përdorimi: aplikojeni në një distancë prej 15cm dhe në sasi të moderuar. Me vaj argani, pesë lloje proteinash dhe 22 lloje aminoacidesh, ky spray i flokëve i shton volumin flokut dhe ruan kaçurrelat sa me gjate. Formula e tij freskuese dhe ujore nuk do t'i lërë flokët tuaj të ndjehen të yndyrshëm ose ngjitës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi