Glowyskinshop.com

NARD shampoo lavender musk 500ml

Lek 2,190

Shampo Nard Lavender Musk përmban surfaktantë që rrjedhin natyrshëm nga vaji i kokosit dhe pema babassu, të cilat kanë një efekt hidratues dhe pastrues në lëkurën e kokës dhe flokët. Pastron në mënyrë perfekte skalpin dhe flokët pa lënë mbetje. Ai depërton thellë në lëkurë dhe siguron vitalitet të mjaftueshëm. 

Përbërësit kryesorë: -
Vaji i kokosit: - Surfaktantë natyralë nga kokosi pastrojnë butësisht dhe freskojne  lëkurën e kokës.
6 Proteina dhe 11 Aminoacide: - Proteinat dhe Aminoacidet, përbërësit kryesorë që riparojnë flokët e dëmtuar, ndihmojnë flokët tuaj të shkëlqejnë dhe të duken te te shendetshem dhe elastikë.
5 vajra vegjetalë: - 5 vajra bimore, duke përfshirë vajin e arganit, ushqen flokët e dëmtuar dhe sigurojnë një shkëlqim të shëndetshëm.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi