Glowyskinshop.com

Nard Scalp Cooling Shampoo 500ml

Lek 2,090

Shampo Nard Scalp Cooling është një shampo ftohëse që pastron thellësisht, por butësisht dhe largon nga lëkura e kokës qelizat e vdekura. Përveç ndjesisë së tij të ftohjes, ai rregullon prodhimin e sebumit duke i bërë flokët më pak të prirur të bëhen me vaj. Nard Scalp Cooling eshte i pasur me aminoacide dhe përbërës natyralë për kujdesin optimal të flokëve dhe kokës. Me perberes nga pema e çajit, siguron që te mos kete irritimet dhe inflamacionet . I përshtatshëm për flokët vajor.

Përfitimet: 

Pastrim perfekt dhe i butë

Përthithet thellë në lëkurën e kokës

5 vajra natyralë për flokë elastikë

Si të përdorni: 

Vendosni një sasi të vogël shampo në pëllëmbët e dorës.

Masazhoni shampon në lëkurën e kokës me majat e gishtave.

Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi